INFORMÁCIE


Kľúčenka
Potlač sa realizuje na biely plastový žetón vo veľkosti 1,-€. Farebne mutujú len držiaky žetónu. Kovový krúžok na kľúče je súčasťou kľúčenky. Žetón je potlačený jednou farbou na jednej strane. Ak máte záujem, za príplatok vám potlačíme obe strany.

Pero
Guľočkové pero s modrou náplňou. Balené po 50KS. Plastové transparentné telo/kovový klip. Priemer 11mm dĺžka 120mm. Najčastejšie sa potlač realizuje striebornou farbou, ktorá ladí s klipom a špičkou pera. Ak sa rozhodnete pre tento spôsob dekorácie môžete si celkový počet pier farebne naskladať po 50KS, za nezmenenú cenu balíka. Potlač je realizovaná pod klip, viditeľná pri písaní praváka.

Zapalovač
Kamienkový plastový zapalovač s detskou poistkou, neplniteľný. Balené po 50KS. Dĺžka 81mm. Potlač je realizovaná na jednu stranu viditeľná pri používaní pravákom. Za príplatok vám potlačíme obe strany. Ak sa rozhodnete pre potlač farbou (napríklad čiernou, striebornou, bielou a inou), ktorá bude vidieť na všetkých vybraných farbách zapalovačov, si môžete celkový počet zapalovačov farebne naskladať po 50KS za nezmenenú cenu balíka.

Dekorácia
Dekorácia tohto balíka je robená tampónovou potlačou na tampónovom stroji. V cene balíka je zahrnutý grafický návrh potlače (nie navrhovanie, alebo prekreslovanie loga do vectorov), litografie, štočok, samotná tlač. Je možné si naskladať balík individuálne na požiadavku vám cenu vypracujeme obratom
DOSTUPNÉ FARBY


kľúčenky
modrá
bledo modrá
čierna
žltá
zelená
červená
oranžová
biela
perá
modrá
sivá
červená
žltá
zelená
biela
zapaľovače
modrá
čierna
červená
žltá
zelená
oranžová
biela
KONTAKT


Firma
Vaše meno
Telefón
E-mail
Vaša otázka
Vaša objednávka
SPAM 1+2=
   súhlasím so zasielaním noviniek od danish.sk